Šeimynėlė
 

Apie serialą

 

Pagrindinį serialo „Šeimynėlė“ herojų – sporto žurnalistą Kostią - vaidina aktorius Georgijus Dronovas. Mažai kas žino, kad jis ne tik puikus aktorius, bet yra sukaupęs ir režisieriaus darbo patirties. Jis baigęs Maskvos valstybinio kultūros instituto režisūros fakultetą, taip pat Ščepkino teatro mokyklą, tad nesunkiai gali suderinti dvi profesijas. Todėl seriale „Šeimynėlė“ Georgijus Dronovas ne tik vaidina pagrindinį vaidmenį, bet ir kaip režisierius filmuoja atskiras serijas.

 

Rusijoje ypač populiaraus serialo, kurio nufilmuota jau 12 sezonų, traukai neatsispiria ir legendiniai aktoriai. populiarios situacijų komedijos „Šeimynėlė“ filmavimo aikštelėje pasirodė legendinė Rusijos liaudies artistė Rima Markova.

87 metų sulaukusi aktorė filmuojasi iki šiol. Jos naujausi vaidmenys - filmuose „Išvarginti saulės 2“ ir „Naujametis detektyvas“.

Televizijos seriale „Šeimynėlė“ jai teko  šeimos tėvo Nikolajaus Voronino vyresniosios sesers vaidmuo. „Senas krienas“ vieną dieną pavirs mažuoju basakoju Kolenka, pas kurį atvažiavo jo vyresnioji sesuo.

„Joje slypi ištisi aktorinio meistriškumo klodai!“ – tokia buvo vieninga filmavimo grupės nuomonė.


Filmavimo metu Rima Vasiljevna rodė retą profesionalumą: pro jos akis nepraslydo net menkiausia smulkmena.

„Šių lėkščių čia neturi būti, nes veikėjai jau pietavo!“ – pareiškė ji režisieriui, kai buvo rengiamas epizodas prie pietų stalo, ir į aktorės pastabą buvo nedelsiant atsižvelgta. O kaipgi kitaip? Juk Rima Markova – ištikima didžiojo Stanislavskio sekėja, kurios nuomone, net menkiausias vaidmuo turi atskleisti veikėjo charakterį.
Beje, vienoje iš scenų serialo herojai prie pietų stalo turėjo visa šeima valgyti barščius. Šiam epizodui buvo išvirta tikrų barščių ir aktoriui Borisui Kliujevui, kuris išvis nevalgo sriubos, teko, įdėmiai stebimam jo „vyresniosios sesers“, suvalgyti lėkštę barščių.


Situacijų komediją „Šeimynėlė“ LNK pradeda rodyti nuo pirmadienio. „Šeimynėlė“ – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.

Įvertinimas
Reitingas:
N-7
Žanras:
Situacinė komedija
(Voronyni II) 2011 m. Rusija. Vaid.: Georgyi Dronov, Katerina Volkova, Stanislav Duzhnikov, Boris Kliuev, Ana Frolovceva. Situacinė komedija

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką