Naujienos

2016-12-09

Kuo daugiau švenčių per vieną dieną – tokį tikslą važiuodama į Žemaitiją išsikėlė BTV laidos „Keliauk ir ragauk. Lietuva“ vedėja Beata Nicholson. Įvairių šalių kaukėmis besidominti žurnalistė sužinojo, kad būtent žemaičiai turi vienintelį Lietuvoje Užgavėnių kaukių muziejų. Be to, būtent iš šio krašto visa likusi Lietuva išmoko švęsti Užgavėnes: kaukes darytis ir eitynes rengti. Dar labiau Beatą nustebino tradicinis žemaičių Užgavėnių šiupinys. Pasirodo, iš jo būtinai turi styroti kelios kiaulės uodegos. O ką jos reiškia ir kodėl valgytojai stengdavosi, kad būtent jiems iš šiupinio uodega tektų, sužinosite jau šį šeštadienį, žiūrėdami laidą.

2016-12-09

Šeštadienio BTV laidoje „Muzikinė kaukė“ šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila įsikūnys į komisijos kėdėje sėdinčią Ingą Valinskienę. „Labai bijau, bet ne tapti moterimi, o tapti Inga. Labai norėčiau jos nenuvilti. Norėčiau, kad gautųsi labai gerai“, - jaudulio dėl artėjančio pasirodymo „Muzikinėje kaukėje“ neslėps T. Rimgaila. Viso projekto metu su dalyviais dirbanti profesionalių vizažistų ir stilistų komanda kiekvieną kartą nustebina „Muzikinės kaukės“ žiūrovus – tamsios spalvos perukas, blizganti suknelė, akį traukiantis makiažas ir priauginti nagai Tadą Rimgailą ir šį kartą pavertė neatpažįstamu.

2016-12-09

Šį penktadienio vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi žmonės pasakos apie skaudžius gyvenimo smūgius – emigraciją, skolas ir žiniasklaidoje pasirodančią informaciją apie jų asmeninius gyvenimus.

2016-12-09

Po Naujųjų LNK eteryje startuos naujas projektas – nacionalinis muzikinis antrininkų konkursas „Mes – vieno kraujo“. Konkurso kūrybinė komanda jau dabar skelbia dalyvių atrankos pradžią ir laukia visų, kurie tiki, kad gali įsikūnyti į kurią nors Lietuvos ar pasaulinę scenos žvaigždę, kurie nebijo scenos ir kurie trokšta dainuoti.

2016-12-09

Praėjusį sekmadienį legendiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ netikėtai žiūrovų į pirmą vietą iškelta Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas šiam sekmadieniui ruošia tikrai ypatingą pasirodymą laidai, kurios tema bus „Kūnas“. Duetas pasirinko Lino Adomaičio dainą „Aš pavydžiu sau“, o savo pasirodymu stengsis parodyti, kokia yra populiarumo ir buvimo žvaigžde kaina.

2016-12-08

„Į Seimą vėl ėjau, nes tikiu, kad galima pažaboti pinigų švaistymus ir korupciją mūsų valstybėje. Pirmą kartą per valstybės istoriją į Seimą iš daugiau nei pusės patekusių yra ne vagys, o sąžiningi žmonės...“, - jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ teigs Seimo narys Naglis Puteikis.

2016-12-07

Visoje Lietuvoje startavo socialinė akcija „Tikra Dovana“, kurios metu teatralai visoje Lietuvoje neatlygintinai taps kraujo donorais.  Akcijos iniciatorius, LNK serialo „Juodosios našlės“ aktorius Petras Lisauskas sako, trečiadienio rytą kraujo donoru tapo jau 31 – ąjį kartą.

2016-12-05

Viena žinomiausių pramogų pasaulio pora Inga ir Arūnas Valinskai santuokoje gyvena jau 29-erius metus. Jie vadina save nestandartine pora. Būti sulipus ištisą parą – toli gražu ne Ingos ir Arūno siekiamybė. Jei Arūnas turi daug darbo, Inga mielai važiuoja į šiltus kraštus viena ar su draugėmis, ir Arūnas tam niekada neprieštarauja.

2016-12-05

„Pavydūs lietuviai tautiečiams, kuriems labiau sekasi neretai grasina, juos gąsdina... O juk tereikia dirbti, stengtis, ir sulauksite ne mažesnės sėkmės nei kiti....“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sakys verslininkė Gintarė Lisauskienė.

2016-12-05

2017-ųjų pradžią paženklins naujas įspūdingas renginys. Sausio 22-ąją LNK tiesiogiai transliuos Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“. Per iškilmingą ceremoniją bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės.