Naujienos

2017-01-06

Šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ - esamų ir buvusių politikų išpažintys ir kautynės. Laidoje buvęs Seimo narys Andrius Mazuronis sakys, kad dabar turi pakankamai daug laisvo laiko ir jį skirs savo pomėgiams.

2017-01-04

Lietuvoje dar neregėto masto meilės skandalas – milijonierius iš JAV Aronas Perezas įsimylėjo šešiolikmetę lietuvę Urtę. Laidoje KK2 mergina pasakos, kad viskas prasidėjo nuo nekaltos žinutės.

2017-01-04

Visai neseniai laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės atvaizdas buvo pavogtas ir jos nuotraukoje vietoj kavos puodelio įmontuota liekninančios arbatos pakuotė. Fotomontažas buvo patalpintas internete.

2017-01-03

Šią antradienio pavakarę 17.35 val. laidoje „Yra, kaip yra“ startuoja naujas lieknėjimo projektas, kurio metu didelį antsvorį turintiems žmonėms profesionalūs treneriai ir mitybos specialistai padės atsikratyti nereikalingų kilogramų.

2017-01-02

35-erių lietuvaitę Vigantę Lisauskienę daugelis praeivių Londone palaiko ruse. Išskirtiniais kailiniais pasipuošusi, ryškų makiažą mėgstanti ir šviesiomis garbanomis besiplaikstanti moteris išties traukia akį. Tačiau nedaugelis pagalvotų, kad Vigantės vaikystė buvo kaip pasakoje apie Pelenę. 

2017-01-02

Verslininkė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė neseniai įsikūrė stilinguose namuose, kuriuose yra šeši kambariai, trys vonios kambariai ir visų moterų svajonė – drabužių kambarys, kuriame vos telpa visas Agnės Jagelavičiūtės garderobas. Kalėdos ir Naujųjų metų sutiktuvės stilistės namuose taip pat buvo stilingos. Šį pirmadienio vakarą, 20 val. 25 min. LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...” stilistė atvers ne tik savo jaukių namų duris, bet ir širdį.

2016-12-30

Pirmąjį Naujųjų metų sekmadienį legendinio LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvių laukia dar vienas išlikimo vakaras. Jis taps ypač emocionalus atlikėjai Natalijai Bunkei – atlikėja pati pasirinko ir savo partneriui Martynui Vaidotui pasiūlė atlikti Džordanos Butkutės dainą „Ištikimybė“. Tiesa, kalbėdama apie tai, kodėl jai ši daina svarbi, atlikėja pratrūko verkti, ir per ašaras vos galėjo baigti pradėtus sakinius.

2016-12-29

„Jei būčiau jaunesnis bent 10 metų, emigruočiau, nes pragyventi Lietuvoje neįmanoma net gyvenant kaime, kai beveik viską maistui užsiauginame patys!“, - jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos penkių vaikų tėvas Rolandas. Vyras bus atviras: dabar jo šeimoje – trys nepilnamečiai asmenys ir du suaugę, o šeimos pajamos vos siekia 500 eurų, todėl norint pragyventi, susimokėti visus mokesčius ir neįklimpti į skolas, tenka skaičiuoti kiekvieną centą, ir pamiršti net paprasčiausias pramogas, tokias kaip knygos, ar kinas.

2016-12-29

Gruodžio 31-ąją, 21.55 val. tradiciniame LNK žydrajame žiburėlyje, šiemet pavadintame  „Kaip mes sutikome Naujuosius“, LNK žiūrovai metų sandūrą pasitiks siautulingoje šventinėje fiestoje , kurioje dalyvaus ne vienas žinomas politikas bei šou pasaulio atstovas.

2016-12-29

Paskutinėje šių metų laidoje „KK2 Penktadienis“ politikai ir žinomi žmonėms peržvelgs 2016 – uosius metus. Vieniems jie buvo sėkmingi, kitiems – kupini išbandymų ir nusivylimų. Kristina Brazauskienė laidoje pasakos, kad jai metai nebuvo lengvi, tenka nuolatos kovoti dėl gyvenamos vietos.