Naujienos

„Valanda su Rūta“ maudosi šlovės viršūnėje 

2015-04-16

Žiūrimiausia 2014/2015 sezono televizija  Lietuvoje LNK ir praėjusią savaitę sulaukė didžiausios TV auditorijos. TNS LT duomenimis, LNK žiūrovų dalis balandžio 6-12 dienomis buvo 17,2 proc., TV3 – 16,2 proc., LRT – 9,2 proc. BTV – 7 proc.

2015-04-17

Pilvo pūtimas, pilnumo jausmas – vieni dažniausių simptomų, kurie lydi moteris nėštumo, žindymo metu ir net gi po gimdymo. O ką jau kalbėti apie dailias formas ir nereikalingus kilogramus, kuriais norima kuo greičiau atsikratyti. 

2015-04-17

Ypatingai lygi ir minkšta it aksomas oda, kuri atrodo žymiai jauniau, – dažnos moters svajonė. Tačiau ne kiekviena subrendusi moteris ryžtasi veido odos intervencijoms. Atlikėja Aistė Pilvelytė neskuba gundytis ir injekcijomis.

2015-04-17

Atviras jaunimo centras „Vartai“, įsikūręs pačioje Kauno senamiesčio širdyje, skaičiuoja savo veiklos dešimtmetį. Šio centro psichologė Vaida Žliobaitė teigia, kad jaunuoliai čia ieško to, ko neranda šeimoje, mokykloje ar švietimo sistemoje.

2015-04-17

Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią situaciją. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos – kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs durnių – ne jam.

2015-04-17

BTV muzikiniame realybės šou “Dainuok mano dainą” šį šeštadienį skambės grupės „Išjunk šviesą” lyderio Valdo Burnio kurtos dainos. Visada atsipalaidavęs ir šmaikštus vakaro herojus prisimins ir nemalonų nutikimą, kuris privertė gerokai sumažinti alkoholio vartojimą.

2015-04-16

Pasakyti, kad LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalio filmavime aistros virė kaip niekada, būtų tas pats, kaip nepasakyti nieko. Dėl miesto garbės išgyvenantys Telšių sirgaliai nebeatlaikė – nepatenkinti laidos eiga ir rezultatais, trečdalis studijos žiūrovų paliko aikštelę filmavimui nė nepasibaigus.

2015-04-16

Didžiosios LNK pavasario naujienos, realybės dramos „Paskutinis šansas“ vedėjas Tomas Lagūnavičius filmavimo metu visus nustebino, kai Ingą Valinskienę pavadino kitu vardu.
Poros, išgirdusios, kaip psichologas kreipiasi į savo kolegę, pradėjo šnabždėtis, kad jis tuoj gaus velnių. Projekto dalyviai niekaip nesuprato, ar Inga Valinskienė tik apsimeta, kad negirdi, jog ją vadina kitu vardu ir šypsosi sukandusi dantis, ar tuoj pratrūks ir sustabdys Tomą.
 

2015-04-15

Balandžio 26 d. 19 valandą LNK žiūrovų laukia premjera – jie pirmieji Lietuvoje pamatys visoms trims Baltijos šalims sukurtą dokumentinę dramą „Rytojus atėjo vakar“. „Šis dokumentinis filmas yra ypatingas ne tik tuo, kad jį kūrėme kaip tris panašius, bet vos vos skirtingus filmus Lietuvos, Latvijos ir Estijos auditorijoms, - sakė filmo prodiuseris Laurynas Šeškus. - Mums buvo įdomu dirbti su šia idėja jau vien todėl, kad filmu keliami amžini klausimai – kodėl mes dažnai vengiame sprendimų šiandien ir verčiau renkamės nežinomybę ateityje“.

2015-04-15

UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ ir prodiuserių kompanija „TV namai“, rengianti pokalbių laidą „Valanda su Rūta“, atsiriboja nuo Norvegijos televizijos NRK pateiktos informacijos apie spalio 16-osios  laidą „Valanda su Rūta“.  LNK ir „Valandos su Rūta“ kūrėjai pabrėžia, kad NRK televizijos rodyto reportažo autoriai  tendencingai iškreipė laidos turinį.