Naujienos

2016-08-25

„Turiu auksinį patarimą kiekvienai moteriai. Jei norite patobulinti vyrą – meskite jį per bortą!“, - jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ rėš dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė, Lipa Norkevičienė. Pasak moters, į sutuoktinius reikia rinktis tokį vyrą, kurio nesinorės pakeisti, ar kaip nors patobulinti. Prieš metus įspūdingas vestuves atšokusi Liepa pasakos, kol kas nė karto nesuabejojusi savo pasirinkimu, ir teigs, kad jausmai sutuoktiniui su kiekviena diena tik stiprėja.

2016-08-25

Kol vieni ką tik mokyklą baigę jaunuoliai neramiai kraunasi daiktus ir ruošiasi į didmiesčius krimsti mokslų, kiti turi kiek kitokių planų. 19-metis Justinas Miškinis iš Varėnos šiemet apie universitetą gali tik pasvajoti. Kol kas mokslų ateityje nesimato vien dėl lemtingos avarijos.

2016-08-24

Visą vasarą vykusi KK2 vedėjos atranka artėja į pabaigą. Šešiolika merginų išbandęs Tomas Ališauskas šį trečiadienio vakarą laidoje pasirodys vienas.

2016-08-24

...Ne, ne tokia žvaigždžių liga, apie kurią pagalvojote. Gintas Vaičikauskas – naujasis „Teleloto“ ir radijo stoties laidų vedėjas – naktis leidžia tikrai romantiškai. Užmigus vaikams jis čiumpa teleskopą ir pasineria į dangaus stebėjimą.

2016-08-23

Televizijos laidų vedėja  Beata Nicholson nuo naujojo televizijos sezono pasirodys didžiausioje LNK premjeroje - projekte „Aš galiu!”. Šįkart garsiajai kulinarei teko komisijos narės kėdė.

2016-08-23

Naujosios KK2 vedėjos atrankoje – finišo tiesioji, šį antradienio vakarą 19.30 val. kartu su Tomu laidą ves paskutinioji pretendentė, kaunietė Lina Stankevičiūtė, o muzikos pasaulyje dar žinoma Linky slapyvardžiu.

2016-08-23

LNK laida „KK2 penktadienis“ pasitinka jau ketvirtąjį sezoną, kuriame žiūrovų laukia daug naujienų – nauja studija bei pasikeitęs vedėjų sąstatas.

2016-08-22

Jau visai netrukus, rugsėjo 2-ąją, LNK televizijos eteryje drauge su kitomis sezono naujienomis – ir pagal tarptautinį formatą kuriamas šou „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“. Tarp blogiausių šalies vairuotojų bus garsus komikas Mantas Katleris.

2016-08-22

„Radistai” Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius – neabejotinai viena darniausių radijo bei TV eterio porų, kuri kartu savo veiklą sėkmingai plėtoja jau devynerius metus. Visgi šį rudenį nenustygstančio vietoje dueto laukia naujovės – „radistai“ stos į skirtingas barikadų puses ir bandys išsiaiškinti, kuris iš jų yra universalesnis scenos žmogus. Abu vyrai tapo grandiozinio LNK projekto „Aš galiu!“ dalyviais, ir jau šį rudenį visos Lietuvos akivaizdoje turės parengti tokius pasirodymus, kurie gąsdina net juos pačius. LNK sezono premjera „Aš galiu!” startuoja jau rugsėjo 4-ąją, 19.30 val.

2016-08-19

Balandžio mėnesį 20-metį atšventusi, ilgiausiai gyvuojanti lietuviška olimpinė loterija „Teleloto“ į naują sezoną žengia su pokyčiais. Rugsėjo 4 d. „Teleloto“ rudenį pradės su nauja vedėjų pora – aktore, stiliaus konsultacijų įmonės įkūrėja Indre Stonkuviene ir radijos stoties „M-1” laidų, renginių vedėju Gintu Vaičikausku. Naujoji vedėjų pora taps „Teleloto“ senbuvių – Jurgitos Drabatienės ir Vitalijaus Zuikausko – kolegomis.