Naujienos

LNK – žiūrimiausia televizija Lietuvoje 

2015-01-27

Praėjusią savaitę LNK buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje.  TNS LT duomenimis, LNK turėjo 17,2 proc. žiūrovų, TV3 – 16,9 proc., LRT – 9,3 proc., BTV – 7,3 proc. Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida šalyje – per LNK rodyta „Valanda su Rūta“, kurią žiūrėjo beveik 700 tūkst. žiūrovų. Iš viso net keturios pirmos dešimtuko pozicijos priklauso LNK. Antroji vieta pagal žiūrimumą teko KK2, trečioji – „KK2 penktadieniui“, ketvirtoji – „Nuo... Iki...“.

2015-01-30

Žinomą Lietuvos atlikėją Kariną Krysko- Skambinę dažniausiai galima sutikti Kaune. Šiame mieste moteris jau keletą metų drauge su vyru Sauliumi suka savo šeimos lizdelį, augina sūnų Majų. Tiesa, darbinė veikla -  koncertai ir įvairūs projektai - moterį blaško ne tik po Lietuvą, bet ir pasaulį.

2015-01-30

„Mis Lietuva 2002“ , futbolininko žmona, modelis. Tiek skirtingų titulų visuomenė šiandien priskiria Vaidai Grikšaitei - Česnauskienei. O kartais ji – tiesiog mama. Viešumoje dažnai matoma Vaida teigia, kad vaikų auginimas reikalauja daug  tėvų kantrybės.

2015-01-30

Vaikų dienos centre „Vaikų stotelė“ Kaune gyvenančius vaikus priima su jų džiaugsmais, vargais ir įvairiomis emocijomis. Čia jie gali būti savimi ir nebijoti, kad kažkas juos pasmerks ar nuskriaus. Todėl šiandien centro koordinatorė Kristina Jonėnienė išdidžiai sako, kad Lietuvos vaikų dienos centrai gali didžiuotis pasiektu įdirbiu, nes patys vaikai įvertina jų darbą ir pastangas.centrų veiklą, misiją ir svarbą Lietuvoje.  Savo nuomonę apie jų būtinybę pateiks ir paprasti laidoje kalbinti žmonės. Susipažinsime su vaikų dienos centrų kasdienybe.

2015-01-30

Džiugi naujiena lietuviškų serialų gerbėjams. Jau šį pavasarį LNK eteryje startuoja naujausias serialų „Pasmerkti“ ir „Moterys meluoja geriau“ autoriaus Edvino Kalėdos darbas „Juodos katės“. Scenarijaus autorius, vienas skaitomiausių ir populiariausių lietuvių rašytojų bei scenaristų E. Kalėda sako, kad tokio žanro serialo Lietuvoje dar nebuvo ir atskleidžia scenaristo darbo užkulisius. Jau greitai LNK eteryje pasirodysiantį įtempto siužeto melodraminį trilerį „Juodos katės“ prodiusuoja kompanija „VRS WPI Vilnius“, kurianti ir šiuo metu per LNK rodomą populiarų serialą „Gyvenimo receptai“.

2015-01-29

Kalbant apie vyrišką stilių ir eleganciją, Giedrius Drukteinis niekada nepritrūks idėjų ir patarimų. Šią savaitę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimą etiketo žinovas atvyko su stilinga juoda vaikščiojimo lazdele, viršuje puošta sidabro spalvos detalėmis.

2015-01-29

Atsinaujinusios BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ šį šeštadienį 19 val. netrūks dramatiškų nuotaikų. „Aš matau, kaip ji kenčia“, - po Vaidos Genytės pasirodymo kalbės Natalija Bunkė. Vakaras bus skirtas Natalijos repertuaro dainoms. Vienos garsenybės perdainuos senus, grupės „Yva“ laikus menančius, o kitos – naujus Bunkės kūrinius.

2015-01-29

LNK „24 valandoms“ paskambinęs Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Deja, Greta susirado kitą vyrą, Marių, paliko Stanislovą, o judviejų atžala atsidūrė vaikų namuose. Tačiau, pasak Stanislovo, kai tik santykiai naujoje Gretos šeimoje pašlyja, ji vėl grįžta pas jį, žada likti kartu su juo, o vaiką atsiimti iš valdiškų namų. Taip trunka tol, kol Greta vėl grįžta pas Marių. Su „24 valandų“ pagalba Stanislovas norėjo priversti Gretą pasirinkti kartą ir visiems laikams – jis ar Marius.

2015-01-29

Vasario 4 dieną 14. 20 val. per LNK startuoja nauja turkų drama „Bėgantis laikas“ („Time Goes By“), viena iš geriausiai žinomų Turkijos muilo operų. 2010 m. pradėtas rodyti painaus siužeto ir 1980-ųjų nostalgijos kupinas serialas netikėtai tapo hitu su rekordiniais reitingais. Serialo populiarumas išplito už valstybės sienų. Šiuo metu rodomas trečias serialo sezonas, jis transliuojamas net 34 valstybėse nuo Afganistano iki Saudo Arabijos.

2015-01-28

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus  žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!