Naujienos

2017-03-28

Vilniaus Antakalnio mikrorajono gyventojai šokiruoti – šalia jų namų prasidėjo įtartinos statybos.

2017-03-27

Jaunam verslininkui Rimvydui Širvinskui - Makaliui dar tik 27-eri, bet jis jau gali didžiuotis įkūręs vieną sėkmingiausių kelionių organizavimo verslų Lietuvoje. Rimvydas vadovauja 35 žmonių komandai, o metinė jo įmonės apyvarta siekia net tris milijonus eurų ir vis auga.

2017-03-27

Šešerius metus Londone gyvenančios Rolanos istorija primena pasaką apie Pelenę. Ji augo skurde - šeimoje buvo skaičiuojamas kiekvienas centas, net šviežia duona buvo prabanga.  Sulaukusi vos 12-os Rolana keldavosi 4 ryto, važiuodavo dirbti į turgų, padėjo mamai, kad bent kiek užsidirbtų.

2017-03-24

Veidotyra – ypatinga sritis, kurios specialistą esą turi net Baltieji rūmai, jis prieš Prezidentui susitinkant su svarbiu asmeniu išnagrinėja svečio veido bruožus, atskleidžia stipriąsias ir silpnąsias vietas. Veidotyra itin plačiai naudojama įdarbinant žmones, tiriant bylas ir kasdieniniame gyvenime, juk kiekvienas iš mūsų kartais patys nežinodami ir neturėdami jokių motyvų sakome: šis žmogus man patinka, o šis - ne.

2017-03-24

BTV „Muzikiniame iššūkyje“ – naujai suburta pora. Ant scenos šį šeštadienio vakarą lips buvęs „Žuvėdros“ šokėjas ir renginių vedėjas Linas Lapėnas ir dainininkas Deividas Norvilas-Deivis. Duetas improvizuotame bare atliks Ovidijaus Vyšniausko kūrinį „Išdalinau“. Pasirodymo metu garsūs vyrai įsikūnys į skirtingus personažus – D. Norvilas-Deivis taps turtuoliu, o L. Lapėnas - benamiu.

2017-03-24

Jau šį sekmadienį LNK eteryje baigsis antrasis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ etapas. Iš dvylikos scenoje pasirodžiusių dalyvių toliau keliaus tik šeši, taigi kova vyks dėl kiekvieno taško. Norėdami nustebinti komisiją savo sugebėjimais, dalyviai renkasi vis drąsesnius ir sudėtingesnius pasirodymus. Rizikingo žingsnio ėmėsi ir iš Gargždų kilęs Karolis Šileika – vaikinas užsimojo įkūnyti vieną svarbiausių Lietuvos atlikėjų Andrių Mamontovą.

2017-03-23

Organizacija „Gelbėkit vaikus“, ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės ir LNK suvienijo jėgas, kad padėtų surinkti lėšas vaikų dienos centrams. Paramos telemaratono „Už vaikystę“ metu žiūrovai ne tik išvys ypatingus žymiausių Lietuvos scenos atlikėjų pasirodymus, bet ir turės unikalią galimybę išgirsti vaikų, lankančių dienos centrus, istorijas.

2017-03-23

„Dabar vienas vyrukas - visuomeninis padėjėjas ir dar du padėjėjai, kurie dirbs, bus vyrai. Kad nebūtų jums čia linksma...“, - jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins Seime kalbintas seksualiniu priekabiavimu įtariamas Seimo narys Kęstutis Pūkas. Laidoje dalyvaus studentė Karolina, kuri po pokalbio dėl darbo pas Kęstutį Pūką kreipėsi į teisėsaugą.

2017-03-23

Po devynių intensyvių savaičių pagaliau paaiškėjo kas laimėjo gėdingą titulą LNK laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“. Pačiu blogiausiu vairuotoju Lietuvoje buvo tituluotas vilnietis 23-ejų Kristijonas Karbauskas.

2017-03-23

Jau šį sekmadienį LNK eteryje baigsis antrasis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ etapas. Iš dvylikos scenoje pasirodžiusių dalyvių toliau keliaus tik šeši, taigi kova vyks dėl kiekvieno taško. Norėdami nustebinti komisiją savo sugebėjimais, dalyviai renkasi vis drąsesnius ir sudėtingesnius pasirodymus. Šį kartą visus savo drąsa pritrenkė atlikėjas Anatolijus Oleinik – žinomas vyras įsikūnijo į 2014-ųjų „Eurovizijos“ laimėjo Conchitą Wurst.