Naujienos

Ketvirtąjį „Lietuvos balso“ sezoną ves nauji vedėjai 

2015-05-14

LNK projektas „Lietuvos balsas“ šiemet pilnas galingų naujienų: praėjusią savaitę skelbta, kad į projekto mokytojos kėdę sėdasi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, o šią – didžioji žinia, kad keičiasi žiūrimiausio muzikinio projekto Lietuvoje vedėjai. Ketvirtojo sezono vairas su šūkiu „Meilė muzikai“ perduodamas  radistams Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.

2015-05-29

Aktorius ir režisierius Sigutis Jačėnas kitą sekmadienį, birželio 7-ąją, grįžta į LNK transliuojamą „Teleloto“ žaidimą, kad vėl pradžiugintų žiūrovus ir žaidėjus savo legendiniu šūksniu „Skambu-uuu-ti-iiis!”. Pasiruošimas istoriniam lošimui neapsiėjo be išbandymų: menininkui teko į barzdaskučių rankas atiduoti savo įspūdingąją barzdą.

2015-05-29

Kad keli vasaros mėnesiai būtų praleisti ne tik linksmai, bet ir naudingai, būtina žinoti kelias priešmokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams  taisykles, sako BTV laida „Padėkime augti“.  

2015-05-29

 Po šešerių metų gyvenimo pilkame, tačiau pilname galimybių mieste Londone savanorė Neringa Linkutė galiausiai apsisprendė sugrįžti į Lietuvą. Tėvynės ilgesys ir troškimas būti apsuptai gamtos buvo stipresnis net už norą gyventi šalia artimųjų.

2015-05-28

„Į mano namus brovėsi nepažįstamas žmogus. Su mama buvome vienos. Nežinau, kuo viskas būtų pasibaigę, jei ne mano šuo. Supratusi, kad susidūrimas su užpuoliku gali baigtis liūdnai, daviau šuniui komandą, kurią jis puikiai žinojo - paprašiau išlydėti svečius. Pamatęs artėjantį šunį nepažįstamasis greitai dingo“, - šio ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos žurnalistė Daiva Sakalė, politiko Aloyzo Sakalo žmona. Studijoje D. Sakalė svečiuosis su augintiniu, dogu Jardu. Moteris prisipažins, kad vedžiodama augintinį prieš kelerius metus atsikratė ir 40-ies kilogramų svorio.

2015-05-27

LNK projekto „Paskutinis šansas” vedėjai Inga Valinskienė ir psichologas Tomas Lagūnavičius filmavimo metu kartu praleido daug laiko ir labai susibičiuliavo. Iš pradžių juos suartinos aistra saldumynams, o Tomas visai nesidrovėjo vaišinti kolegę pačiais įvairiausiais desertais. „Mes analizavom apie šimtą tortų pavadinimų ir paaiškėjo, kad jos mėgstamiausi trys tortai yra ir mano mėgstamiausi”, - šypsosi T. Lagūnavičius. 

2015-05-26

Per LNK rodomos loterijos „Teleloto“ žiūrovai ir žaidėjai vėl išgirs emocingąjį aktoriaus Sigučio Jačėno (52 m.) šūksnį „Skambutis!“. Pirmasis ir legendinis seniausio Lietuvos loterijos žaidimo vedėjas vėl pasirodys TV eteryje.

2015-05-26

LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Justina Budaitė toliau kopia į muzikos olimpą ir gerbėjams pristato pirmąjį singlą „Vasaros akimirka“. Jau nuo šiandien ši daina bus girdima ne tik radijo, bet ir žiūrimiausios Lietuvoje televizijos LNK eteryje  – „Vasaros akimirka“ tapo LNK vasaros daina.

2015-05-25

LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią pirmadienio popietę 17.05 val. bus gvildenama Lietuvoje labai skaudi tema – užsienio valstybėse iš tėvų atimtų vaikų likimai. Pašnekovai teigia, kad matoma ženklų, kad tokia praktika atkeliauja ir į Lietuvą ir jau ne už kalnų diena, kai vaikai iš šeimų bus atimami vien dėl to, nes nelanko mokyklos.

2015-05-25

Holivudo žvaigždžių plastikos chirurgu vadinamo Rimtauto Marcinkevičiaus gyvenimas galėtų būti pati geriausia amerikietiškos svajonės iliustracija. Gydytojas per 25-erius emigracijos metus už Atlanto pasiekė tiek, kad dabar gali sau leisti prabangų gyvenimą ir perpus jaunesnes merginas. „Aš žinau, kaip sustabdyti laiką ir užkonservuoti jaunystę“, - šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ Rimtautas pasiryžęs atskleisti visas grožio išsaugojimo paslaptis.