Naujienos

2017-09-21

Rosita Čivilytė, Mantas Jankavičius, Lilas ir Inomnie, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Linas Adomaitis, Egidijus Sipavičius – tai tik keletas vardų su kuriais kartu scenoje koncertavo „Lietuvos balso“ dalyvė Justė Kraujelytė. 17 metų scenoje – šios merginos naujoke vadinti tiesiog negalima. Šio sekmadienio „Lietuvos balso“ antrojoje laidoje, Justė sužavėjo visus keturis mokytojus ir išgirdo tai, ko jau seniai laukė – ji verta nebestovėti nei vieno atlikėjo šešėlyje -  metas tapti žvaigžde pačiai.

2017-09-19

Darbo partijoje toliau vyksta kovos dėl valdžios. Buvusi partijos pirmininkė, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė KK2 žurnalistams sakys, kad partijos įkūrėjas nesiskaito su partiečiais.

2017-09-19

Antradienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ politikai, verslininkai ir eiliniai žmonės bandys atsakyti – kodėl Lietuvoje gyventi blogai? Vieni teigia, kad didžiausia problema – alkoholizmas, antri – nepagarba žmogui ir maži atlyginimai.

2017-09-19

Diskotekų karaliumi tituluojamas legendinis dainininkas Egidijus Sipavičius neprarado savo žavesio ir flirtavimo subtilybių. Tai puikiai įrodo nesibaigiantis dailiosios lyties atstovių dėmesys. LNK laidoje „Čia tai geras!” E. Sipavičiaus flirtas su moterimis iš vėžių išmušė net ir visko mačiusį laidos vedėją Joną Nainį.

2017-09-18

Prieš naująjį NBA sezoną Lietuvoje laiką leidžiantis vienas geriausių šalies krepšininkų Jonas Valančiūnas įkūrė savo paramos fondą. Krepšininkas sako, kad ir jo vaikystė nebuvo lengva.

2017-09-18

Televizijos laidų vedėja ir aktorė Indrė Stonkuvienė LNK laidoje „Čia tai geras!” paruošė neeilinę provokaciją. Kas iš tiesų įdomu Lietuvos žmonėms bei kas, jų nuomone, tikrai turėtų dirbti televizijoje? Atsakymai nepatogūs ir tiesmukiški. Juos I. Stonkuvienė išgirdo pirmų lūpų.

2017-09-18

Sužavėjusi šių metų „Euroviziją“ jauna ir charizmatiška atlikėja Greta Zazza dar kartą visus pribloškė „Lietuvos balso“ aklosiose perklausose. Merginai vos po pirmųjų natų atsisuko visos keturios mokytojų kėdės, o ji pati pasirinko Donatą Montvydą, taip pagaliau tapdama pirmąja dalyve šio muzikos grando komandoje. „Esu labai laimingas, o kadangi esu „Eurovizijos“ fanas, manau, kad tai didžiausia platforma mums Lietuvoje. Aš sekiau, ką darė Greta ir kaip. Verta ją turėti savo komandoje ir iškart galvoti apie finalus“,- antrąją laidą džiugesio neslėpė D. Montvydas.

2017-09-18

„Vienoms merginoms sutrinka hormoninė veikla, kitos labai vyriškėja, keičiasi jų balsai, netgi pradeda augti barzda. Vėliau daugelis tiesiog negali susilaukti vaikų...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val.  gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 24-erių lietuvaitė Karolina Germanavičiūtė.

2017-09-18

Populiarusis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ grįžta į BTV eterį. Šeštajame projekto sezone netrūks įspūdingų Lietuvos atlikėjų ir aktorių pasirodymų bei netikėtų atsinaujinimų. Vienas jų – komisijos nario kėdėje debiutuojantis dainininkas, grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau. „Tai ne pirmas kartas, kai esu pakviestas į vertinimo komisiją, tačiau tai pirmas kartas, kai vertinsiu atlikėjų talentą įsikūnyti į kitus atlikėjus“, - sako, spalio mėnesį prasidedančio šou komisijos nariu tapęs A. Chošnau.

2017-09-18

Robertas Petrauskas grįžta ten, kur pradėjo komentatoriaus kelią – nuo 1999 metų Lietuvos krepšinio lygos kovas iš arti sekęs komentatorius vėl suksis stipriausių Lietuvos krepšinio klubų sūkuryje.