Naujienos

Prezidentė su LNK laidų vedėjais ragina Vasario 16-ąją švęsti linksmai 

2016-01-29

Po sūnaus gimimo į televizijos eterį Rūta Mikelkevičiūtė grįžta su ypatinga misija. Žiūrimiausių laidų veidas kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir LNK programų vedėjais dalyvauja nacionalinėje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

2016-02-09

Žinoma ekonomistė ir Vilniaus miesto tarybos narė Aušra Maldeikienė nesupranta, kodėl Lietuvoje dar vis įsivaizduojama, kad artimo perkėlimas į senelių globos namus yra siejamas su nemeile ar atsainiu požiūriu. Prieš mėnesį žinomą moterį užsipuolė žurnalistai, nes ji atidavė savo mamą į senelių namus.

2016-02-09

Iliuzionisto Manto Žmuidinavičiaus – Wizard vardas ir triukai jau yra žinomi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiūrovams, be to, jaunas vyras sudarinėja net vadovėlius pradedantiesiems iliuzionistams. Nepaisant to, kad karjera sekasi puikiai, atrodo, kad net artimiausi jo draugai mėgsta Mantą Wizard lengvai pašiepti dėl jo profesijos.

2016-02-09

Praėjusį sekmadienį  „Žvaigždžių duetuose“ įvyko tai, ką daugelis jau vadino neįmanomu: iš lyderių pozicijų buvo išstumti Radži ir Donata Gutauskienė – Laisva. Dar įdomiau tai, kad juos aplenkė Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis – pora, kuri vos prieš savaitę sulaukė mažiausiai LNK žiūrovų balsų. Komisija jų pasirodymą pavadino „triumfu“ ir negailėjo kitų įspūdingų komentarų – tačiau jau šį sekmadienį jų vertinimai bus visiškai kitokie.

2016-02-09

Lietuviai kviečiami burtis ir daryti gerus darbus ne tik prieš Kalėdas – pasitikdami pavasarį ir visos gamtos atbudimą pasikvieskite draugus į svečius, susiburkite su bendradarbiais ir prisijunkite prie penktą kartą organizuojamos iniciatyvos „Kviečiu į svečius“, kurios tikslas skatinti bendruomeniškumą ir padėti tiems, kuriems trūksta maisto.

2016-02-08

Žinoma  Lietuvos atlikėja Raimonda Masiulytė grįžo į Lietuvą, tačiau čia jos niekas nepažino. Mergina stipriai pasikeitė – atsikratė net 45 kilogramų svorio.

2016-02-08

Po Lietuvos apeliacinio teismo sprendimo, kuris pakeitė realią laisvės atėmimo bausmę į menkas pinigines baudas Darbo partijos įkūrėjui Viktorui Uspaskichui bei jo bendrapartiečius, LNK laidos KK2 kalbinti Seimo nariai sakė, kad po tokios pabaigos darosi apmaudu, kad tiek metų gyventa skaidriai ir neliečiant biudžeto lėšų.

2016-02-08

26-erių Arūno Valinsko sūnus, taip pat vardu Arūnas Valinskas, 33-ejų TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius ir 22-ejų grupės „Išjunk šviesą" lyderio Valdo Burnio sūnus Rokas Burnys - šie trys vyrai tapo Lietuvos kariuomenės savanoriais.

2016-02-08

Druskininkus ir toliau krečia skandalai – STT agentai dėl mero Ričardo Malinausko veiklos kaip specialųjį liudytoją jau apklausė Aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką, po atostogų grįžęs premjeras Algirdas Butkevičius taip pat sulauks STT pareigūnų apsilankymo. Maža to, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė spaudoje pareiškė, kad jos su Algirdu Butkevičiusmi laukia rimtas pokalbis.

2016-02-05

Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ 19.30 val. studijoje Lietuvos scenos žvaigždės ir politikai atskleis, ar sunku gyventi, kai tavo sesė ar brolis yra tavo nuožmus konkurentas. Laidoje kartu pasirodysiančios Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova prisimins, kad buvo laikas, kai seserys net nebendravo. Dabar moterys sako, kad tuo metu suveikė ambicijos, dėl ko ir kilo konfliktas.