Naujienos

2015-04-01

Norvegijoje iš mamos paimto Gabrieliaus pasiilgo ne tik mama, bet ir močiutė su dėde. Norvegijos vaiko teisių tarnyba „Barnevernet“ su berniuku neleidžia nei susitikti, nei pakalbėti telefonu. Niekam. Nei močiutei, nei mamai, nei draugams.

2015-04-01

Šį šeštadienį atsinaujinusios BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą” skambės Gintarės Karaliūnaitės Canuel (36 m.) dainos ir liesis istorijos iš jos neliūdno gyvenimo.

Gintarę scenoje su pertraukomis matome jau kone dvidešimtį metų, ir vis – seksualią, nuolat energingą ir besišypsančią. Šiuo metu vienerių metukų dukrytę Sofiją auginančiai mamai šis šou tapo didžiuoju sugrįžimu į šou pasaulį.

2015-04-01

Trys geriausios draugės Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė LNK GO laidos „Bus visko“ žiūrovams nusprendė atskleisti, jog prabangioje Borocay saloje galima atostogauti net ir tada, jei  neturi itin daug pinigų. 

2015-04-01

Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles. 

2015-03-31

Nuo sezono pradžios lyderiaujanti LNK televizija praėjusią savaitę rodė net aštuonias iš dešimties žiūrimiausių savaitės laidų. Tai rodo antradienį paskelbti TNS LT duomenys.
Pirmoji pozicija atiteko gyvenimo būdo žurnalui „Nuo... Iki...“. Į dešimtuką dar pateko laida „Taupus būstas“, KK2, „Valanda su Rūta“, „Pagalbos skambutis“, „KK2 penktadienis“, LNK žinios ir „Lietuvos miestas“. 
 

2015-03-31

Kokia katė perbėgo tarp ypač aštrius pasisakymus mėgstančio choreografo Jurijaus Smorigino ir paprastai malonaus baleto primarijaus Nerijaus Juškos? Netikėta, tačiau šįkart būtent pastarasis leido sau kelias ne itin draugiškas replikas LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime.

2015-03-30

Dainininkės Mios Pilibaitytės ir pokalbių šou „Valanda su Rūta“ konfliktas persikėlė į humoro laidą „Dviračio šou“. Šįvakar 21 val. per „Info TV“ transliuojamą „Dviračio šou“ žiūrovai išvys Mią įkūnijančią aktorę Liną Rastokaitę. Talentinga aktorė neseniai laimėjo BTV šou „Muzikinė kaukė“, kurioje ji įrodė esanti tikra įsikūnijimų virtuozė. 

2015-03-30

Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. populiariausioje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki“ - ilgai viešumoje nematytos Aistės Pilvelytės interviu. Pastaruoju metu talentingos dainininkės gyvenimą supurtė keli įvykiai - prieš kelerius metus ji išsiskyrė su verslininku Vladu Motieka, po skyrybų Aistė liko su dukra,  o dabar plačiai nuskambėjo ir istorija apie jos bankrotą.

2015-03-30

Paaiškėjo pirmieji du miestai, patekę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį. Susumavus komisijos ir publikos balsus paaiškėjo, kad iš tolesnės kovos pasitraukia Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite, o Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.

2015-03-30

Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Kai šalia filmavimo kameros, ji nepaliauja šypsotis.