Naujienos

2015-09-03

„Mano tėvui ji tapo guodėja, bičiule, vos tik jo žmona ėmė rūpintis sunkiai susirgusiais tėvais, ir mažiau būti namuose. Tėvui buvo beveik 60-imt metų, o jai vos 27-eri. Apie romaną sužinojome tuomet, kai meilužė tėčiui pranešė, jog laukiasi. Ta moteris darė jam didžiulį spaudimą, šantažavo. Tėvas pradėjo išgėrinėti. Netrukus sunkiai susirgo ir atgulė į ligoninę. Tik po laidotuvių sužinojau, kad prieš pat mirtį mano tėtis užrašė jai turto už beveik milijoną litų, nors buvo tokios būklės, kad nesugebėjo nei šaukšto nulaikyti, nei gaudėsi aplinkoje...“, - knygos vertą istoriją pasakos Oksana Juciūtė.

2015-09-02

Jau kitą sekmadienį LNK žiūrovai visą būrį Lietuvos žvaigždžių išvys Roberto Razmos režisuotame muzikiniame filme „Didžioji derliaus šventė“ – čia aktoriais tapo tokios grupės kaip „Pop Ladies“, „Olialia pupytės“, „Džentelmenai“, „Čilinam“, „Man-go“, taip pat ir atlikėjai Vaida Genytė, Radži, Eglė Jakštytė ir kiti. Visi jie įsikūnijo į Darbėnų kaimelio ūkininkus, melžėjas ir kitus veikėjus, kovojančius dėl didžiojo Derliaus šventės prizo – kelionės į sostinę.

2015-09-01

Po vasaros į LNK eterį grįžtanti laida „Yra kaip yra“ žiūrovams ir toliau siūlys šokiruojančias bei sukrečiančias istorijas. Laida nuo šiol bus rodoma antradieniais-ketvirtadieniais. Pirmoje sezono laidoje pašnekovai su vedėja Asta Stašaityte diskutuos apie mūsų kasdienį maistą bei bandys suprasti, koks maistas yra sveikas, ir koks – ne.
 

2015-09-01

Visai neseniai pačiame Jonavos centre į labai nemalonią situaciją pateko seksualioji Lietuvos dainininkė ir visažistė Jevgenija Teliženko.
 

2015-08-31

Jau šventiniame LNK sezone netrukus ketvirtąkart startuosiančio žiūrimiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda gali didžiuotis visų projekto sezonų nugalėtojais – čia išgarsėjo ir sėkmingai muzikines karjeras tęsia atlikėjas Paulius Bagdanavičius, talentingoji Julija Jegorova ir pernai projektą laimėjusi tuomet dar šešiolikmetė Justina Budaitė.

2015-08-31

Europos ir pasaulio fitneso čempionė Kristina Narbutaitytė sukrėsta – tyčia sudegintas merginos sportinis automobilis „Toyota Selika“.

2015-08-31

Kultinės dainos „Dviratukas“ kūrėjas Eugenijus Ostapenko tik per plauką išvengė tragiškos lemties, dainininkui brangiai kainavo pažintis su vaikinu socialiniame tinkle „Facebook“.
 

2015-08-31

Dešimt metų trukusi santuoka,  pasibaigusi skyrybomis, nusiteikimas daugiau niekada nevesti, Lietuvoje netikėtai sutikta nauja meilė ir gimę dvyniai – garsaus krepšininko Dariaus Songailos gyvenimas per pastaruosius penkerius metus, rodos, apvirto aukštyn kojomis.
 

2015-08-26

Jau įvyko pirmieji naujojo LNK humoro mega šou „Su cinkeliu“ filmavimai, kuriuose, kaip ir reikėjo tikėtis, kuriozinių situacijų netrūko. Pirmoje Manto Stonkaus vedamoje laidoje dėl įspūdingų prizų susirungs dvi komandos, vadovaujamos Astos Baukutės bei radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus.  Vaikinų komandoje dėl pergalės kovos kulinarė Beata Nicholson ir aktorė Aušra Štukytė, o A. Baukutės pusėje – choregrafas Jurijus Smoriginas ir dainininkė Nijolė Pareigytė Rukaitienė.

2015-08-26

Talentingojo šefo Liutauro Čepracko kulinarijos lofte šurmulio šiomis dienomis dar daugiau nei įprasta. Jau rugsėjo 12 d. 20-ąjį gimtadienį švenčiančios LNK eteryje startuos laida „Lietuvos superšefas“, kurioje profesionalūs kulinarai ir virtuvės entuziastai kovos dėl garbingojo titulo. Visus juos vertina garbūs L. Čepracko svečiai, kurių skiriami taškai ir padės išsiaiškinti nugalėtoją.