Naujienos

2017-07-25

„Viskam būna pirmas kartas“,- šypsodamasi sako Džordana Butkutė, jau nesuskaičiuojamą kartą gaudama tą patį visus dominantį klausimą – kodėl ji nusprendė pirmą kartą žengti į televiziją ir tapti penktojo „Lietuvos balso“ sezono mokytoja. Dainininkė neslepia – jos niekada nežavėjo jokie televiziniai muzikos ar šokių projektai, tačiau apie šį, ji atsiliepia visiškai kitaip: „Iš tikrųjų būti mokytojos kėdėje man yra garbė,  pati nesitikėjau, kad bus taip įdomu!”

2017-07-20

LNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė.

2017-07-13

„Žinote, einu ten, kur veda jausmas. Kaip neišmokau per dvidešimt ketverius metus, taip turbūt niekada ir nesužinosiu, ką reiškia vadovautis protu ir logika. Mano sprendimai yra spontaniški, kyla iš emocijos. Taip atsitiko ir su „Lietuvos balsu“. Aš tiesiog jaučiau, kad man čia reikia būti, dalyvauti. Paragavusi televizijos projektų, keletą metų kračiausi minties grįžti į eterį, bet, matyt, jau nurijau visas nuoskaudas, išsivaliau žaizdas, „užsiauginau skūrą“ ir vėl galiu „grįžti į trasą“, - šypsosi miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė. Ji papildė į penktąjį projekto sezoną įžengusių, jau žinomų atlikėjų sąrašą.

2017-07-05

„Neklausk meilės vardo“ (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?) – tai nauja indų drama, kurią liepos 10 –ąją pradės rodyti TV1. Serialas bus transliuojamas darbo dienomis 18 val.

2017-07-05

Po metų pertraukos į TV1 eterį grįžta ispaniškas serialas „Velvet“, kurio ketvirtojo sezono premjera –  jau liepos 17-ąją. Serialas bus rodomas pirmadieniais 21 val.

2017-07-03

„Lietuvos balse“ jau nufilmuotos pirmosios aklosios perklausos, kuriose savo laimę bandė šimtas dalyvių. Praėjusią savaitę Palangoje vykusių aklųjų perklausų metu žiūrovai jau pamatė visus dalyvius, kurie sugebėjo pavergti Donato Montvydo, Džordanos Butkutės, Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo širdis ir prasiskynė kelią į jų komandas. Tuo tarpu televizijos žiūrovai šiuos galingus balsus išgirs tik rudenį, projektui pasiekus LNK televizijos eterį.

2017-06-27

Šią savaitę Palangoje prasidėjo į eterį grįžtančio penktojo „Lietuvos balso“ sezono filmavimai. Nors  naujausias projekto laidas LNK žiūrovai pamatys tik rudenį, Palangos publika ir kurorto svečiai sausakimšoje sporto arenoje pirmieji išvydo, koks galingai atsinaujinęs kokybiškiausias šalies muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ bus šiemet.

2017-06-21

Jau birželio 26, 27 ir 29 dienomis Palangos sporto arenoje prasidės penktojo „Lietuvos balso“ sezono aklųjų perklausų filmavimai, kuriame šimtas dalyvių vien tik savo balsu bandys priversti mokytojų kėdes atsisukti. Tarp šių dalyvių ir žinoma atlikėja Kamilė Tumelytė, neseniai prisistačiusi nauju KAIA sceniniu vardu.

2017-06-15

„Prezidentas su valstybe gyvena, o man tai – konkurencija, bet manau, ateityje, galėsim mano vyrą ir prezidentu padaryti!“, - drąsiai planais jau šį ketvirtadienį, pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ dalinsis buvusio aplinkos apsaugos viceministro, neseniai socialdemokratų partijos atsakinguoju sekretoriumi išrinkto Lino Jonausko žmona, viešųjų ryšių specialistė Evita. Moteris puikiai žino, kaip patraukti dėmesį. Būtent apsinuoginusios Evitos nuotrauka pasirodė žiniasklaidoje rinkimų metu, moteris rungėsi ir dėl info šou vedėjos vietos televizijoje, bei dainavo merginų grupėje. 

2017-06-13

Vienas didžiausių muzikos autoritetų Lietuvoje, elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Leon Somov tapo didžiausiu netikėtumu, paskelbus visus penktojo „Lietuvos balso" sezono mokytojų vardus. Pats Leon tikina, kad mokytojo amplua jam visiškai naujas, tačiau džiaugiasi priėmęs iššūkį padėti naujiems talentams atrasti savo kelią muzikoje.