Naujienos

2015-10-09

Linksmasis Jaunimo garantijų autobusiukas drauge su žinomo improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriais apkeliavo net 20 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose sulaukė išskirtinio Lietuvos jaunimo susidomėjimo. Aktoriaus profesiją pasirinkę Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas,  keliaudami po Lietuvą kvietė jaunimą dalyvauti savanoriškoje veikloje, integruotis į darbo rinką ar dalyvauti kitose veiklose. Vaikinai atvirai pasakojo, kad profesinė šlovė ir sėkmė aplankė juos ne iš karto, iki tol garsiems aktoriams teko padirbėti įvairiausius darbus ir suprasti, kad norint ko nors pasiekti, gyvenime neturi bijoti darbo. „Mokykloj vasarą dirbdavau statybose, plytas kroviau, esu dažęs daržinę... Visko buvo. Esmė ta, kad nėra blogų darbų, tai tik požiūrio klausimas“, - šypsosi aktoriai.

2015-10-09

„Vaikinų darbe buvo puikių užuominų, tačiau pagal tai, ką jie parodė šioje vakarienėje, sakyčiau, kad nei vienas nenusipelnė Lietuvos superšefo vardo“, - taip mažojo laidos „Lietuvos superšefas“ finalo dalyvius įvertino aktorė, maestro Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė.

2015-10-09

Šį sekmadienį 16 val. LNK laidoje „Bus visko“ -  interviu su žymiausia Kinijos aktore Holivude Bai Ling. Ji - pirmoji azijietė moteris, atsidūrusi ant amerikietiško „Playboy“ žurnalo viršelio ir itin ryški asmenybė. Vaidinusi su garsiausiais Holivudo aktoriais bei pasirodžiusi tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių karai“, „Dingę“, „Ana ir Karalius“,  šiandien ji yra žinoma ne dėl puikių vaidmenų, o dėl savo  išsišokimų. Kaip teigia užsienio spauda, Bai Ling žvaigždė negęsta tik skandalų dėka.

2015-10-09

Choreografas, grupės „Džentelmenai” narys bei laidų vedėjas Andrius Butkus sugrįžta į televizijos ekranus. A. Butkus tapo BTV „Muzikinės kaukės” dalyvių choreografas. „Džiaugiuosi, jog Lietuvoje yra toks muzikinis šou. Jis išties išskirtinis. Prie šio projekto dirba daug gabių žmonių, o man taip pat malonu prisidėti”.Laidos choreografas ne tik intensyviai dirba už kadro, repeticijų metu, bet kartais pats pasirodo kartu su dalyviu muzikiniame numeryje. Šį šeštadienį jis šoks kartu su Ineta Stasiulyte, kuri įkūnijo Laimą Vaikulę. „Buvo sunku ir be galo atsakinga įkūnyti tokią charakteringą dainininkę. Nuostabi moteris. Esu dėkinga Andriui už pagalbą pasirodymo metu”, - sako Ineta.

2015-10-09

Jau šį sekmadienį 19.30 val. šalies žiūrimiausiame LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pasirodys išskirtinio balso savininkė ir įdomi asmenybė Rugilė. 6 metus Olandijoje gyvenanti ir besimokanti mergina projekto kūrėjams pareiškė: „Atėjau skleisti meilę ir šviesą Lietuvos žmonėms.“

2015-10-08

Ieva Krivickaite, vardas, kurį šiomis dienomis žino visi. Tai mergaitė, paaukojusi savo sveikus plaukus tam, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančius ligoniukus ir surinktų 30 tūkst. eurų. Džiugi žinia: po to, kai Ievutė nusiskuto galvą ir akcija turėjo pasibaigti, ji įgavo dar didesnį pagreitį,  žmonės nesustoja aukoti. 

2015-10-08

Muzika gydo. Tai pasakytų ne vienas gyvenime su sunkumais susidūręs atlikėjas. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balso“ dalyvis Klaudijus mokyklą prisimena kaip blogiausią košmarą. Ten jis patyrė bendraklasių žiaurias patyčias. „Manau, pagrindinė priežastis – mano balsas. Jis jiems atrodė plonas ir labai nepatiko.“

2015-10-08

Žiūrimiausas BTV pramoginis šou „Muzikinė kaukė” jau antrąjį šeštadienį džiugins žiūrovus gera muzika, garsiais atlikėjais ir fantastišku šou. 

2015-10-07

Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai išgirs išties širdį virpinančias istorijas. Čia nesvarbu, kaip tu atrodai ir kiek tau metų, čia svarbiausia tavo balsas. Būtent juo projekto žiūrovus ir mokytojus stengsis užburti neregė Vaida.
 

2015-10-06

Vaidai Genytei ši savaitė muzikiniame šou išties buvo nelengva. Premjerinėje laidoje Vaida užėmė paskutinę vietą, o dar laukė didžiulis išbandymas. „Muzikinės kaukės” dalyvei teko įkūnyti Lietuvos estrados legendą Nelę Paltinienę.