Naujienos

2017-01-19

Egmontas Bžeskas, televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris bei muzikos prodiuseris, Lietuvos pop scenai pristatęs ne vieną sėkmingą projektą, po keturių metų pertraukos grįžta į televizijos eterį tam, kad pradėtų naują talentų paiešką. E. Bžeskas taps vienu iš komisijos narių vasario 12 dieną LNK eteryje startuojančiame superšou „Mes – vieno kraujo“. Projekte bus ieškoma ne tik geriausiai dainuojančių, bet ir artistiškiausių atlikėjų antrininkų Lietuvoje.

2017-01-19

,,Tai, kad tie pėstieji patys išbėga į gatvę, po ratais krenta”, - taip apie savo elgesį keliuose atsiliepia ne vieną eismo įvykį sukėlęs Mindaugas Tirva. 31-erių vilniečio vairavimo istorijoje daug kraupių nelaimių – mirtinai pervažiuotas šuo, partrenktas žmogus, susidūrimas su kitu automobiliu, kuriame sėdėjo vaikai. Kitą savaitę, trečiadienį, LNK laidos ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas” žiūrovai įsitikins, kad greitį mėgstančiam vairuotojui tai - nė motais.

2017-01-19

„Valstiečius vienijo bendras tikslas – valdžia. O dabar jie išsibarstė, dirba kiekvienas sau, todėl yra pasmerkti žlugti”, - stebėdamas Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės skandalą piktinosi verslininkas Andrius Šedžius.

2017-01-18

Šiuo metu žymioji „Teleloto“ žaidimo vedėja Indrė Stonkuvienė vis dar mėgaujasi Tailando saule ir atostogomis su šeima bei bičiuliais. Kol šmaikščioji socialinių tinklų žvaigždė ten – Azijos gilumoje – Lietuvoje jos vardas šmėžuoja naujienų portaluose.

2017-01-18

Šou verslo pasaulyje jau ne vienerius metus besisukančios grupės ,,Pinup Girls” merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė išbandys save į LNK televizijos ekranus grįžtančioje laidoje ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas”. Sunku patikėti, bet viena iš pretendenčių į blogiausius Lietuvos vairuotojus bus garsi Lietuvos dainininkė V. Sutkutė. Negana to, ją į blogiausių vairuotojų realybė šou delegavo kolegė ir artima draugė S. Nainė.

2017-01-18

Tiesioginė Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ transliacija per LNK vyks iš prabangia ceremonijos vieta tapusios koncertų salės „Compensa“. Iškilmingo renginio metu bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės. 

2017-01-18

Po itin sėkmingo „Muzikinės kaukės“ sezono, BTV eteryje šeštadieniais debiutuoja naujas muzikinis šou ir netikėtas vedėjų duetas. Dar niekur nerodytą, visiškai naują projektą „Muzikinis iššūkis“ ves Donata Gutauskienė-Laisva ir Tadas Rimgaila. „Pirmą kartą tapsiu laidos vedėja. Jaučiuosi drąsiai. Nekantrauju savo jėgas išbandyti naujoje srityje“, - džiaugsmo neslėpė Laisva, o jai pritarė ir Tadas, kuriam laidos vedimas taip pat taps nauja patirtimi. „Muzikinis iššūkis“ – jau sausio 28 dieną per BTV.

2017-01-17

Seimo narys Jurgis Razma įrodė, kad iškelti vestuves niekada nėra per vėlu. Štai visai neseniai politikas susituokė su savo išrinktąja Vilija.

2017-01-17

Šį antradienio vakarą vienas žinomiausių aiškiaregių ir ekstrasensų Maksimas Gordejevas Lietuvoje pristato savo naują laidą „Anapus nežinomybės“, kurios metu žmonėms stengsis ieškoti dingusių artimųjų bei išsiaiškinti paslaptingus nusikaltimus.

2017-01-16

„Norėčiau dar bent dviejų vaikų…”, - jau šį pirmadienio vakarą šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ papasakos Monika Šedžiuvienė. Tuo tarpu politikas ir verslininkas Andrius Šedžius prasitars, kad jau dabar galvoja parduoti verslą, ir visą laiką skirti politiko karjerai, bei šeimai. „Esu blogas tėvas, nes gimus Monikos ir mano sūnui, mažiau laiko skiriu kitiems vaikams. Kiek gi galima dirbti? Mano pirmieji vaikai labai greitai užaugo, o aš nė nepastebėjau, nes visą laiką labai daug dirbau. Nenoriu, kad ir su Gabrieliumi taip būtų. Nenoriu būti tėčiu, kuris tik dalyvaus suaugusių vaikų vestuvėse....“, - atviraus A. Šedžius.