Naujienos

LNK laimėjo prieš konkurentę, rodžiusią krepšinį 

2014-10-03

Šį rugsėjį LNK pasiekė istorinę pergalę: televizija buvo žiūrimiausia šalyje, nors artimiausias konkurentas transliavo Pasaulio krepšinio čempionatą. TNS LT duomenimis, rugsėjį LNK lyderiavo su 18,9 proc. televizijos auditorijos.  TV3 rugsėjį turėjo 17,8 proc., LRT – 8 proc., BTV – 6,6 proc. auditorijos.

2014-10-31

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys, maestro Donatas Katkus, kandusis Algis Ramanauskas ir Artūras Zuokas – tai jau praeitis, nes šį Helovino penktadienį LNK eterį „Norim dar! Su Radistais“ šou valdys „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė!

2014-10-31

Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje antroji galingiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dvikovų serija. Projektas, kurio vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis, ir toliau triuškina visus konkurentus ir šį sekmadienį žada naujų emocijų pliūpsnį.

2014-10-31

Nesvarbu, rudenį ar žiemą, vasarą ar pavasarį, tėvai savo atžalas privalo vežti automobilinėse kėdutėse arba vaikams pritaikytose automobilių saugos sistemose.  Visada. Žinoma, yra viena išimtis - to daryti nereikės, kai vaikai užaugs.  Tačiau iki 12 metų arba kol jų  ūgis sieks metrą trisdešimt penkis centimetrus privalu laikytis šios taisyklės.

2014-10-31

Atsinaujinusio BTV kanalo populiariausiame šou „Muzikinė kaukė” Helovino vakarą bus kaip niekada daug grimo. Didžiulis iššūkis laukia visų dalyvių.

Lina Rastokaitė privalėjo paaukoti pusę plaukų: „Ačiū Dievui, jog plaukų netekau tik grimo kėdėje. Tapo nejauku, kuomet pradėjo ryškėti mano plikė”, – juokėsi aktorė, įsikūnijusi į Keithą Flintą iš „Prodigy“.

2014-10-31

Silikoniniais implantais moters krūtinė pirmą kartą pasaulyje padidinta prieš 51 metus. Šiandien krūtinės didinimo ir mažinimo operacijomis visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje  kasdien ryžtasi šimtai moterų.  

2014-10-31

Per „Info TV“ penktadienio vakarą 21 val. pasirodysiančiuose „Pasivaikščiojmuose” – pokalbis su buvusia finansų ministre Ingrida Šimonyte. Pamenate visada besišypsančią šviesiaplaukę ministrę, nepristingančią kantrybės dar ir dar kartą visiems paaiškinti elementarias tiesas apie mūsų šalies ekonomiką, finansus ir šiaip jau gyvenimą? 

2014-10-31

BTV laidos „Muzikinė kaukė” dalyvės Dainos Bilevičiūtės gyvenime - skaudi netektis. Dainininkė, vokalo pedagogė išlydėjo  savo mylimą mamą į amžinąjį poilsį. Atsisveikinusi su mama, Daina Bilevičiūtė, tramdydama ašaras, tą pačią dieną išskubėjo į muzikinio projekto filmavimus.

2014-10-30

Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ studijoje šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai.  Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.

2014-10-30

Televizijos sezonui įsibėgėjus LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė prisipažįsta: „Pagaliau jaučiuos savimi. Tai aš – pasikeitusi, tačiau tokia pati jausminga, nuoširdi ir atvira moteris“.
Laidos vedėją kardinaliai pakeitė laidos „Mes pačios“ stilistai. Pasipuošusi itin skoningais ir subtiliais drabužiais, Nijolė stebina ištaigingais ir originaliais rankų darbo aksesuarais.