Naujienos

Muzikinis BTV šou „Dainuok mano daina“ aplenkė „Euroviziją“ 

2015-02-24

Praėjusią savaitę dėl trečios vietos pagal populiarumą Lietuvoje kovojantis kanalas BTV pasiekė metų žiūrimumo rekordą. TNS LT duomenimis, BTV žiūrovų dalis vasario 16-22 dienomis siekė 8 proc. ir buvo  didžiausia šiemet.

2015-03-06

Šeštadienį BTV gyvo garso muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ garsūs atlikėjai perdainuos Radži hitus. Išgirsime ne tik naujai suskambusių melodijų, bet ir juokingų nutikimų iš Radži gyvenimo.

2015-03-06

Moterys myli ne tik ausimis – ypač jos vertina ir tai, kaip vyrai savo meilę įrodo darbais. Tai gerai supranta atlikėjos, buvusios grupės „Magnit“ narės Karolinos Juškaitės mylimasis, radijo laidų vedėjas Vytautas Bertašius – savo meilę jis įrodinėjo laidoje „Mano vyras gali“, kurią LNK žiūrovai galės stebėti jau šį penktadienio vakarą  21val. K. Juškaitė laidoje pasirodys itin reikli – savo mylimąjį ji siuntė atlikti kone visų užduočių.

2015-03-06

Kėdainietė antradienį per LNK televizijos pavakario žinių laidą „Labas vakaras, Lietuva“  pamatė reportažą apie tragiškai pasibaigusį meningokokinės infekcijos atvejį Švenčionyse. Laidos studijoje vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas išsamiai išvardino šios ligos simptomus. 

2015-03-06

Šių metų kovo 1 d. Lietuvoje oficialiai paskelbta institucinės globos pertvarkos pradžia žada didelių permainų. Pasak „Gelbėkit vaikus“ organizacijos psichologės Ingridos Bobinienės, institucinės globos deinstitucionalizacija – būtina.
Remiantis įvairiais tyrimais įrodyta, kad priešingai nei gyvenimas šeimose, vaikų gyvenimas institucinėse globos įstaigose žaloja jų psichologinę ir fizinę raidą.

2015-03-06

Žvaigždės statusas Lietuvoje  gali ypač daug – tai savo telefoninėmis provokacijomis nesunkiai įrodė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Apsimetę baleto primarijaus Nerijaus Juškos agentais, jie paskambino į gimtąjį šokėjo miestą – Telšius – ir vyresnio amžiaus viešubučio savininkei Stefai pradėjo vardinti sveiku protu sunkiai suvokiamus žvaigdės įgeidžius.

2015-03-06

Jau šį penktadienį 19.30 populiariojo LNK infošou „KK2 penktadienis“ žiūrovus ir dalyvius nustebins neįtikėtina staigmena. Specialiai moters dienai skirtai laidai buvęs tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys numezgė pribloškiančio grožio suknelę, kuri pretenduoja tapti ne tik Lietuvos, bet ir Gineso rekordu.  

2015-03-05

Netrukus per LNK - serialas „Čiauškutė“, nauja legendinio turkų rašytojo Resato Nuri Guntekino romano ekranizacija. 1922 m. parašytas romanas „Çalıkuşu”  užima garbingą vietą tarp klasikinės turkiškos literatūros šedevrų, jame pasakojama apie paskutiniuosius Osmanų imperijos gyvavimo metus.

2015-03-05

 „Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes pilnai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, - grupės „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė. Tačiau situaciją, į kurią merginos pateko LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimo dieną, net ir pati Natalija vadina tikrai ekstremalia – likus keturioms valandoms iki pasirodymo, merginos dar neturėjo ne tik kostiumų, bet ir šokio.

2015-03-05

 „Atsidaro uždanga, aktorė scenoje uždega žvakes, tuo metu turi pasirodyti šeši kolegos ir staiga nieko nėra. Kolegės akys stulpu, o mano pasirodymas turėjo būti vėliau, po 20-ies minučių. Tada aš išbėgu į sceną ir gelbėju kolegę, bet teksto neatsimenu“, - LNK laidoje „Valanda su Rūta“ ketvirtadienio vakarą 19.30 val. apie darbo užkulisius kalbėjo garsus aktorius Adolfas Večerskis. Ir tai buvo tik vienas iš daugelio smagių ir nelabai smagių nutikimų per visą jo karjerą.