Čia tai geras!
Antradienis 20:30

Apie laidą

Ar galėtumėte  patikėti, kad parduotuvėje tinkamo dydžio džinsus pasimatuoti jums atneša žinoma dainininkė? O restorane picą patiekia mylimiausias aktorius? „Ne, garsiausi Lietuvos žmonės turi svarbesnių reikalų, nei dirbti kasdienius paprastų žmonių darbus“, – pagalvosite. Pritariame, antrininkai tikrai egzistuoja, tačiau šį kartą viskas bus kiek kitaip.
Šiame pramoginiame slaptos kameros šou garsenybės vienai dienai taps paprastais darbininkais kasdienėse situacijose ir krės pokštus to nesitikintiems gerbėjams apsimesdami savo antrininkais. Nustebinti gerbėjai iš netikėtumo nežinos, kaip elgtis, garsenybės iš paskutiniųjų neigs savo tapatybę. Juokingą ir absurdišką situaciją sukurti padės slapta viską stebintis ir garsenybei į ausį patarinėjantis laidos vedėjas Jonas Nainys.
Kol vieni apsimes savo antrininkais, kiti garsūs žmonės dar labiau sureikšmins savo žvaigždiškumą ir stereotipą, kad žinomi žmonės gali turėti labai keistų reikalavimų. Laidoje bus rubrika, kurioje garsūs žmonės ieškos paslaugų – bandys rasti auklę, asistentą, išnuomoti butą ir t. t. Kandidatai atvyks į fiktyvią atranką net nenutuokdami, kas jų laukia: absurdiški žvaigždžių reikalavimai, neįtikėtinos užduotys, kurias Jonas pašnibždės garsenybėms į ausį, ir labai daug juoko.
Kiekvienoje laidoje pasirodys net keturi garsūs žmonės, pasiryžę priimti laidos vedėjo mestą iššūkį. Negana to, siužetai vyks vis kitame Lietuvos mieste ar miestelyje, todėl į šią linksmą avantiūrą bus įtraukti skirtingų miestų žiūrovai.

Įvertinimas
Pramoginis šou. Vedėjas Jonas Nainys

Anonsas

Rodyti
Peržiūrėta kartų: 302

Rodymo laikai

Antradienis 20:30

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką