Mes vieno kraujo
Sekmadienis 19:30

Apie laidą

Ne vienas populiarus atlikėjas savo karjerą pradėjo svajodamas apie tai, kad vieną jį lygins su kuria nors pramogų pasaulio ikona. Daugelis tų, kuriuos šiandien matome televizijos ekranuose ar didžiosiose scenose, augo mokėdamas visas savo garbinamų atlikėjų dainas – o gal kai kurie net gimė su panašiais bruožais, kaip ir kuri nors žvaigždė? „Mes vieno kraujo“ – tai naujas, nacionalinis muzikinis antrininkų konkursas, kuris šį pavasarį LNK eteryje suburs ir išrinks geriausiai įžymybes įkūnijančius dalyvius.
Konkurso scenoje bus laukiami visi, kurie kada nors yra girdėję, kad aplinkiniams primena kurią nors įžymybę, arba patys jaučiasi atrodantys ir dainuojantys būtent taip, kaip kuri nors Lietuvos ar pasaulinė žvaigždė.
„Mes vieno kraujo“ – tai galimybė parodyti save ir savo sugebėjimus, nepakartojamas šansas padirbėti su ryškiausiomis Lietuvos scenos žvaigždėmis, augti, tobulėti ir išpildyti savo svajones. Naujasis LNK superšou suteikia šansą dalyviams ne tik sužinoti televizijos ekranuose matomų žvaigždžių žavesio paslaptis, bet ir galimybę ugdyti savo sceniškumą, artistiškumą, charizmą ir mokėjimą užburti žiūrovus.
Viso sezono metu į konkursą „Mes vieno kraujo“ atrinkti dalyviai turės galimybę įsikūnyti į ne vieną visiems puikiai pažįstamą įžymybę. Dirbdami kartu su profesionaliais vokalo mokytojais, choreografais, stilistais bei vizažistais dalyviai galės pademonstruoti ne tik savo balso galimybes, bet ir daugelį kitų tikram scenos profesionalui reikalingų savybių. Galbūt paaiškės, kad Jūs ar Jūsų geras bičiulis yra vieno kraujo su visa eile garsiausių pasaulio žvaigždžių?

 

Įvertinimas
Muzikinis talentų šou. Vedėjai Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus

Anonsas

Rodyti
Peržiūrėta kartų: 2927

Rodymo laikai

Sekmadienis 19:30

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką