Tikras gyvenimas
Pirmadienis 19:30

Apie laidą

„Kiekvienas likimas – tai unikalus scenarijus. Kiekvienas gyvenimas – nepakartojamas filmas“, - toks yra naujo LNK projekto „Tikras gyvenimas“ šūkis. Projektas pasirodys jau birželio 3-ąją, nuo naujojo LNK vasaros sezono, kuris pradedamas su šūkiu „Vasarok aistringai!“

„Tikras gyvenimas“ - tai šeimyninių dramų serija, kurią sudaro net 50 skirtingų pasakojimų. Kiekviena serija – tarsi atskiras filmas su skirtingais veikėjais, tad šiame projekte iš viso nusifilmavo daugiau kaip 250 žmonių.

„Tikras gyvenimas“ bus rodomas keturis kartus per savaitę. Kiekvieną vakarą žiūrovai pamatys vis kitą naują istoriją, su kitais veikėjais, kitu siužetu. Taigi dirbti su tokius projektu – ne tas pats, kas filmuoti serialą. Kiekvienas naujas epizodas reikalauja naujo įsijautimo, vis kitokio kūrybiškumo. Kiekvienai serijai naudojamos mažiausiai trys filmavimo lokacijos, taigi tai tikrai didelis ir įdomus projektas“, - sako projektą įgyvendinančios „VRS WPI Vilnius“ prodiuseris Andrius Korenka.

Kiekvienoje dalyje – vis kita paprastų žmonių šeimos drama. Istorijose pasakojama apie tai, kaip kartais netikėtai ir keistai susiklosčius aplinkybėms žmonės padaro lemtingų klaidų ir sugriauna ne tik savo, bet ir savo artimųjų gyvenimą.

Pasakojimų herojus valdo aistros, jie kenčia dėl melo ir išdavysčių, pavydo ir keršto. Tačiau supratę savo klaidas žmonės grįžta prie tikrųjų vertybių, išmoksta mylėti ir branginti šalia esančius žmones, vertinti kiekvieną naują dieną

Istorijas atkuriantys aktoriai nevaidina pagal scenarijų – aktorius supažindinamas su siužetu, jam siūloma įsijausti į savo personažą ir veikti, kalbėti, natūraliai reaguoti taip, kaip to reikalauja situacija. Toks kūrybos būdas suteikia siužetui nuoširdumo, autentiškumo, o žiūrovas jaučiasi susijęs su ekrane besirutuliojančiais dramatiškais įvykiais.

Filmų serija „Tikras gyvenimas“ priskiriama atkuriamosios realybės žanrui, kuris pirmą kartą ekranuose pasirodė 2003 m. ir nuo to laiko vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Žiūrovams patinka sekti ne išgalvotus, o tikrus įvykius, kurie atkurti kaip vaidybinis filmas. Dėl patrauklaus dramos ir dokumentikos mišinio, herojų, kuriuose nesunku atpažinti save ir artimuosius, šeimyninė drama tampa populiari ir laukiama.

„Tikras gyvenimas“ su Daliumi Mertinu bus rodomas pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.05 per LNK.

Įvertinimas
2013 m. Šeimų dramas pristato Dalius Mertinas

Rodymo laikai

Pirmadienis 19:30
Antradienis 19:30
Trečiadienis 19:30
Ketvirtadienis 19:30

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką