Tikras gyvenimas
 

Apie laidą

„Tikras gyvenimas“ - tai šeimyninių dramų serija, kurią sudaro net 50 skirtingų pasakojimų. Kiekviena serija – tarsi atskiras filmas su skirtingais veikėjais, tad šiame projekte iš viso nusifilmavo daugiau kaip 250 žmonių.
„Tikras gyvenimas“ bus rodomas keturis kartus per savaitę. Kiekvieną vakarą žiūrovai pamatys vis kitą naują istoriją, su kitais veikėjais, kitu siužetu. Taigi dirbti su tokius projektu – ne tas pats, kas filmuoti serialą. Kiekvienas naujas epizodas reikalauja naujo įsijautimo, vis kitokio kūrybiškumo. Kiekvienai serijai naudojamos mažiausiai trys filmavimo lokacijos, taigi tai tikrai didelis ir įdomus projektas“, - sako projektą įgyvendinančios „VRS WPI Vilnius“ prodiuseris Andrius Korenka.
Kiekvienoje dalyje – vis kita paprastų žmonių šeimos drama. Istorijose pasakojama apie tai, kaip kartais netikėtai ir keistai susiklosčius aplinkybėms žmonės padaro lemtingų klaidų ir sugriauna ne tik savo, bet ir savo artimųjų gyvenimą.
Pasakojimų herojus valdo aistros, jie kenčia dėl melo ir išdavysčių, pavydo ir keršto. Tačiau supratę savo klaidas žmonės grįžta prie tikrųjų vertybių, išmoksta mylėti ir branginti šalia esančius žmones, vertinti kiekvieną naują dieną
Istorijas atkuriantys aktoriai nevaidina pagal scenarijų – aktorius supažindinamas su siužetu, jam siūloma įsijausti į savo personažą ir veikti, kalbėti, natūraliai reaguoti taip, kaip to reikalauja situacija. Toks kūrybos būdas suteikia siužetui nuoširdumo, autentiškumo, o žiūrovas jaučiasi susijęs su ekrane besirutuliojančiais dramatiškais įvykiais.

Įvertinimas
2013 m. Šeimų dramas pristato Dalius Mertinas

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką