Radži ieško žmonos
 

Apie laidą

Radži ieško žmonos

 "Radži ieško žmonos" - nuotaikingas, šmaikštus, seksualus ir intriguojantis realybės šou.

Populiarusis dainininkas Radži pasižadėjo, kad sulaukęs dvidešimt septynerių – dvidešimt aštuonerių metų tikrai ves. Ir senelis, turtingasis čigonų baronas iš Charkovo, jam vis primena – jau laikas žvalgytis žmonos.

„Metai vis eina, o tos vienintelės kaip nerandu, taip nerandu“, - liūdnai galva linguoja Radžis. O iki dvidešimt septynerių – vos keleri liko. Todėl televizijoje šlovę pelnęs, Radži nusprendė televizijoje ir šeimos laimės ieškoti. Rudenį LNK televizijoje pasigirs Mendelsono maršo akordai, permušami čigoniškų dainų ritmu. Dainininkas nuo naujojo LNK sezono dalyvaus naujame realybės šou „Radži ieško žmonos“.

Radži kuklus – jam nereikia žmonos, kuriai iš pažastų augtų kojos. „Ieškosiu subtilios, moteriškos, būtų gerai, kad būsima žmona mokėtų gaminti valgyti. Kad šoktų, dainuotų. Būtų prie meno“. Kad taptų Radži žmona, merginai teks pereiti ne vieną realybės šou etapą. Jei tektų rinktis tarp blondinės ir tarp čigonės? Radži atviras – tautybė ir plaukų spalva nesvarbi. „Dabar spalvą galima pakeisti per dešimt minučių, - juokiasi. – Gali būti ir aukštesnė už mane, ir žemesnė. Svarbiausia, koks ji žmogus“. Vardydamas vertybes, lieka ištikimas savo stiliui: „Bet tegu merginos žino, kad su mažais papukais iš karto išmesiu iš šou“. Ir čia pat kvatojasi: „Juokauju“.

Įvertinimas
Realybės šou. Vedėjai: Natalija Bunkė ir Marius Jampolskis

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką