Labas vakaras, Lietuva
 

Apie laidą

Agnė Zacharevičienė prisipažino, kad negali sulaukti, kada ateis diena, kai ji pradės vesti tiesioginę LNK aktualijų laidą „Labas Vakaras, Lietuva“. „Žinau, kad pirmadienis bus atominis ir man, ir Pauliui Skučui, tačiau negaliu sulaukti šios laidos starto. O mano laidos partneris P.Skučas bus kaip tik grįžęs iš atostogų. Tad pirmasis eteris bus įdomi patirtis ir jam, ir man. Nekantrauju greičiau pradėti“, - sakė Agnė Zacharevičienė ir išdavė, kad naktį prieš eterį tikrai bandys išsimiegoti. „Ar jūs juokaujate? Jeigu visai nepamiegočiau – būtų be galo sudėtinga“, - sakė ji ir išsidavė, kad užmigti stresinėse situacijose jai padeda šilta žolelių arbata.

Žavi moteris taip pat prisipažino, kad nesitikėjo tokio šilto priėmimo iš LNK komandos. „Man tikrai labai malonu, kad Živilė Vaškytė tiek daug man padeda. Aš jos galiu paklausti visko ir man bus atsakyta. Ji – tikra profė.  Tai – nuostabu. Aišku, aš nesistengsiu jos kopijuoti – kaip mane darbo televizijoje mokęs Gintaras Deksnys yra pataręs – pernelyg nesilygiuoti į vieną laidos asmenį. Reikia matyti visumą“, - sakė ji.

Agnė Zacharevičienė tikisi, kad LNK aktualijų laidoje „Labas Vakaras, Lietuva“ ji galės būti laisvesnė, nei jai leido BTV žinių vedėjos darbas. „Iš tiesų, žiniose negali būti savimi ir rodyti tiek daug asmenybės. Aš labai norėčiau savo žiūrovams perteikti kuo daugiau pozityvumo ir gyvybingumo, būtent, to, kokia esu aš. Tikiuosi sugebėsiu užkrėsti žiūrovus vidine savo laime“, - sakė ji.

LNK „Labas Vakaras, Lietuva“ vedėja išsidavė, kad didžiausias jos gerbėjas ir labiausiai besidžiaugęs dėl naujo darbo buvo jos sūnus. „Iš tiesų, mano vyrui nebuvo taip svarbu, kur dirbu, bet sūnus spygavo iš laimės sužinojęs, kad įveikiau atrankas. Labiausiai dėl to, kad iš darbo grįšiu anksčiau vakare ir galėsiu daugiau laiko skirti jam“, - sakė ji.

 

Laidos kontaktai:
Tel.: +370 5 2404419
El.paštas: zinios@lnk.lt

Įvertinimas
Informacinė pokalbių laida. Vedėjai Agnė Zacharevičienė ir Paulius Skučas

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką