Lietuvos balsas
 

Apie laidą

Apie projektą „Lietuvos balsas“

Galingiausiais balsais pasaulį sudrebinęs ir daugiau nei 40 pasaulio šalių rengiamas formatas „The Voice of…“ jau Lietuvoje. LNK eteryje „Lietuvos balsas“ startavo sausio 29 dieną!

„Lietuvos balso“ vedėju tapo aktorius ir TV laidų vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis, o Mokytojais - skirtingų kartų muzikos profesionalai – Violeta Tarasovienė, Erica ir Jurgis Didžiuliai, Egidijus Sipavičius ir Merūnas Vitulskis.

„Lietuvos balsas“ skirstomas į tris etapus. Pirmajame – „Aklosiose perklausose“ – dalyvius į savo komandas Mokytojai renkasi girdėdami tik balsus, bet nematydami žmogaus ant scenos.

Antrasis etapas vadinasi „Muzikinės dvikovos“, kuriose dalyviai iš vienos komandos konkuruoja tarpusavyje.

Trečiajame šou etape organizuojami gyvi koncertai – „Finalinės kovos“. Jas tiesiogiai nuo balandžio mėnėsio transliuos LNK televizija. Finalinėse kovose dalyviai dainuos ne tik drauge su savo Mokytojais, bet ir su garsiausias dainininkais iš Lietuvos ir užsienio.

Pagrindinis projekto prizas – stulbinamas kontraktas su pasaulio muzikos gigantu „Universal Music“. 

Projektą Lietuvoje kuria Kūrybos namai ELITAZ, šou kiekvieną sekmadienį, 19:30, rodo LNK televizija.

 

Šiuo metu rodomas trečiasis projekto etapas – „Finalinės kovos“. Čia kiekvienas dalyvis kovoja už savo garbę ir siekia žiūrovų bei Mokytojų palaikymo. Iš viso šiame etape varžosi 32 dalyviai.
Iki projekto pabaigos birželio 3 dieną „Lietuvos balse“ liks tik 4 dalyviai – po vieną iš kiekvieno Mokytojo komandos. Nugalėtoju taps tik vienas talentas.

 

„Lietuvos balso“ svetainė: http://lietuvosbalsas.lnk.lt/

 

Įvertinimas
Muzikinis šou. Aklosios perklausos. Vedėjas Vytautas Rumšas

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką