Žvaigždžių duetai 6. Lemiama kova
 

Apie laidą

Ilgiausiai rodomas ir populiariausias muzikinis projektas Lietuvoje „Žvaigždžių duetai“ sveikinasi jau šeštąjį sezoną. Sunku įsivaizduoti dar kurį nors vieną projektą, kuriame būtų dalyvavę du šimtai dainininkų ir dainavimo entuziastų, projekte sudainavusių tūkstančius dainų.

Projekto, kuriame gimsta žvaigždės, populiarumas neblėsta kasmet, nes kiekvieną sezoną „Žvaigždžių duetai“ grįžta atsinaujinę ir įkvėpę gaivaus oro. LNK žiūrovų laukia neeilinis muzikinio projekto sezonas – laukia įtempta kova, nes dalyvauja žvaigždės, kurios per penkerius metus buvo arti pergalės ir  tos, kurios nugalėjo. Visi ateina įrodyti, kad yra patys geriausi.

Giedrius Leškevičius ir Mia, Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė, Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė, Renata Voitechovskaja ir Deivis yra pasirengė vėl užlipti ant „Žvaigždžių duetų“ scenos lemiamam mūšiui.

Jiems iššūkį meta „Žvaigždžių duetų“ „Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė ir Žilvinas Žvagulis, šokėjas Andrius Butkus ir Inga Valinskienė, TV ir radijo laidų vedėjas, scenaristas Justinas Jankevičius ir Liepa Mondeikaitė bei kitos naujokų poros.

„Žvaigždžių duetuose“ niekada netrūko netikėtumų – čia iššūkį uždainuoti įgyvendino verslininkai Irena Matijošaitienė,  Marius Gelažnikas, humoristas Valdas Vyžinis, sporto treneris Jean Claude Edorthas, erotikos modelis Jurgita Tvarijonaitė, aktorius Saulius Balandis, čempionas Vidmantas Urbonas, dizainerė Audronė Bunikienė ir daugelis kitų šalies įžymybių.

Inga Jankauskaitė yra prisipažinusi, kad jos žvaigždė įsižiebė būtent šiame projekte, pirmajame jo sezone, kai jiedu su Česlovu Gabaliu laimėjo sidabrinius mikrofonus. Renata Ražanauskienė, Giedrė Balutytė, Mantas Stonkus, Giedrius Arbačiauskas, Vitalijus Cololo  – jų balsus žiūrovai išgirdo būtent „Žvaigždžių duetų“ scenoje, o Vaidai Genytei, Agnei Armoškaitei ir kitiems atlikėjams šis projektas tapo tramplinu vėl grįžti į didžiąją sceną.

 

 

Įvertinimas
Muzikinis šou. Vedėjai Algis Ramanauskas ir Rolandas Vilkončius

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką