Kažkas atsitiko
 

Apie laidą

LNK pramoginę laidą „Kažkas atsitiko“ Irūna Puzaraitė ves su savo scenos partneriu, aktoriumi Mariumi Jampolskiu.

„Kas atsitiko, kad mes vėl kartu? Kažkas. Kas? Aiškinsimės ir pranešime“, - juokiasi Marius Jampolskis ir neslepia, kad jam malonu vėl TV laidą vesti su savo scenos partnere Irūna Puzaraite.

Prieš keletą metų „Žvaigždžių duetuose“ gimusi pora ir vėl daugiausia laiko praleidžia kartu – arba koncertuoja, arba repetuoja „Žvaigždžių duetams“ maršrutu Vilnius – Marijampolė. Kartais susitinka Kaune, pusiaukelėje. O nuo šiol jie LNK eteryje kartu bus kiekvieną pirmadienį.

„Irūnos man niekada nebus per daug. Kadangi ji mažytė, jos reikia dažniau. Ir jos gelmės dar neišsemtos“, - šypsosi Marius Jampolskis.

Irūna neslepia džiaugsmo, kad nuo šiol pramogų pasaulio naujienas laidoje „Kažkas atsitiko“ jiedu pranešinės kartu su Mariumi.

„Marius man – kaip talismanas. Žmonės sunkiai įsivaizduoja jį be manęs, o mane – be jo. Mes duetas – ar scenoje, ar laidoje. Atrodo, mes tiek laiko kartu, o aš vis dar atrandu, ko iš jo mokytis“, - sako Irūna.

 
Skandalingi faktai, naujienos ir žvaigždžių gyvenimo aktualijos: kas, kur ir su kuo atostogavo? Kas susituokė, kas išsiskyrė? Kas ką pirko ir už kiek? Kas su kuo permiegojo? Viskas smulkiai, aiškiai, šmaikščiai ir iš pirmų lūpų laidoje „Kažkas atsitiko“. Laidos žurnalistai visą parą aiškinasi naujausius žvaigždžių kelius ir klystkelius.
 
LNK laida „Kažkas atsitiko“ – kiekvieną pirmadienį 20.30 val. per LNK su Irūna ir Mariumi!
 
 
 
Laidos kontaktai:
Tel.: +370 (5) 2161490
El.paštas: kakadu@lnk.lt
Įvertinimas
Laidos vedėjai – Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką